strona beta
Przegrana w pierwszym meczu
Ciekawe Wydarzenie:
22.03.2014. KS Murowana Goślina - Zawisza Sulechów
W dniu wczorajszym w Sulechowie odbył się mecz o piąte miejsce w tabeli pierwszej ligi siatkówki kobiet między drużyną Zawiszy Sulechów a zespołem z Murowanej Gośliny. Od początku spotkania siatkarki z Sulechowa grały bardzo ambitnie i skutecznie, a siatkarki KS-u popełniały sporo błędów, co spowodowała że gospodynie wygrały pierwszego seta do 17.
W drugim secie nic się nie zmieniło punktowały Zawiszanki a Goślinianki popełniały wiele niewymuszonych błędów i gospodynie znów wygrały do 17.
W trzecim secie siatkarki Zawiszy Sulechów miały już przewagę dziewięciu punktów i wtedy do gry weszły młode zawodniczki z Sulechowa co pozwoliło zminimalizować stratę przez zespół z Murowanej Gośliny, jednak w odpowiednim momencie zareagował trener Zawiszy Marek Mierzwiński wprowadzając znów na boisko doświadczone zawodniczki które zapewniły zwycięstwo w trzecim secie do 21 i w całym spotkaniu 3:0.
Taki wynik przywieziony z Sulechowa daje złudne szanse na zajęcie piątego miejsca, ponieważ zwycięstwo Goślinianek 3:0 może nie wystarczyć, gdyż wtedy będą liczyć się małe punkty, a w tych siatkarki Zawiszy mają dzisiaj sporą przewagę.
MLKS Roletex Zawisza Sulechów – KS Murowana Goślina 3:0 (25:17; 25:17; 25:21)